اخبار و اطلاعیه‌ها آرشیو
درباره پارسی کارت

پارسی کارت

مسلم این است که برای حمایت از عرضه کنندگان فعال  نیز، همانند دیگر مسائل اقتصادی باید روندی اصولی و سازوکاری متناسب با اهداف تعیین شده در نظر گرفته شود تا نقش هدایتگر و متقابل عرضه کننده  و تولیدکننده تعریف شود و از سیاست‌های غیراصولی که نه تنها وضع مصرف کنندگان را بهبود نداده بلکه به شیوه‌های مختلف از جمله تولید کالاهای بی‌کیفیت و نامرغوب، ایجاد الگوی مصرف غلط، افزایش آلودگی، ایجاد بی‌اعتمادی به بازار داخلی ومصرف‌کننده را در شرایطی بس ناگوارتر از سابق رها کرده است جلوگیری شود

 

پارسی کارت چیست؟

پارسی کارت ، کارتی است که به منظور حمایت از فروشگاههای فعال توزیع کننده محصولات پارسی طب طراحی شده است. هر کارت به ازا هر محصول و هر استان دارای امتیاز خاصی است که فروشگاهها بعد از ثبت کارت آن امتیاز را دریافت می کنند .

این امتیازات عبارتند از

  • امکان استفاده از جوایز تخصیصی در امتیازات خاص : بعد از ثبت هر کارت یک امتیاز به شما تخصیص داده می شود . زمانی که این امتیازات به سطح خاصی رسید . می توانید نسبت به انتخاب جایزه خود اقدام نمایید.
  • امکان شرکت در قرعه کشی :  در قسمت قرعه کشی در مدت زمانهای خاص ،  تورهای داخلی و خارجی به منظور تجلیل از زحمات همکاران تعریف می گردد. کلیه فروشگاهها می توانند با مراجعه به سایت و تخصیص امتیاز درخواست شده نسبت به دریافت کد قرعه کشی اقدام نموده و در قرعه کشی شرکت نمایند . لازم بذکر است هر فروشگاه در صورت داشتن امتیاز لازم می تواند به تعداد نامحدود نسبت به دریافت کد قرعه کشی اقدام نموده و شانس خود را جهت برنده شدن در قرعه کشی افزایش دهد.
  • امکان دریافت محصولات شرکت : همان گونه که در امتیازات خاصی جایزه تعریف شده، همین طور هم امکان دریافت محصولات فشرده شرکت پارسی طب برای فروشگاهها نیز تعریف شده است . کافی است زمانی که به امتیاز تعیین شده رسیدید نسبت به درخواست محصول اقدام نمایید. این محصولات با قیمت پایین تر نسبت به شبکه فروش به همراه پارسی کارت جدید به شما تقدیم می گردد.

 

ثبت کارت چگونه است ؟

برای ثبت کارت بایستی برابر با دستورالعمل زیر اقدام گردد

  1. ابتدا به سایت parsicart.parsiteb.com  مراجعه نمایید.
  2. بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده تکمیل گردد.
  3. اطلاعات وارد شده توسط مدیر سایت بررسی و ظرف مدت حداکثر 24 ساعت ، اطلاعات شما با هماهنگی با نمایندگان هر استان تایید می گردد .
  4. بعد از تایید مدیر سایت نام کاربری  و رمز عبور برای شما پیامک می شود .
  5. سپس با مراجعه مجدد به سایت نام کاربری و رمز خود را وارد نموده و از منو سمت راست ، گزینه ثبت کارت جدید را انتخاب می کنیم.
  6. نوع خرید خود را انتخاب می کنیم . به این صورت که اگر از نماینده خرید انجام شده گزینه نماینده و اگر از پخش خریداری شده گزینه دوم انتخاب می گردد . نام نماینده یا پخش را وارد نموده و شماره پارسی کارت  نیز وارد نمایید .
  7. در صورتی که پارسی کارت دارای اعتبار باشد . پارسی کارت تایید شده و اطلاعات دقیقی که حاوی نام محصول می باشد برای شما لحاظ گردیده  و امتیاز مربوط به کارت به حسابهای شما  اضافه می گردد .

نکته مهم : در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص ثبت کارت حتما با شماره 07138306090 قسمت فروش تماس حاصل نمایید .

همکاری بیشتر در فروش به معنای دریافت جوایز با ارزش تر و افزایش شانس برنده شدن در قرعه کشی خواهد بود.